Opis

gapa-mobile-logo

Grudniowy Akademicki Przegląd Artystyczny (GAPA) to jedno z największych wydarzeń kulturalnych w Warszawie! Organizowany jest przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej wraz z Komisją Kultury Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej. Pierwszy przegląd odbył się w 2003 roku i cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów, co skłoniło nas do zrealizowania następnych edycji tego konkursu.

Celem Grudniowego Akademickiego Przeglądu Artystycznego jest promocja młodych artystów! Bardzo często ciężko jest im wystartować w profesjonalnym świecie, w którym konkurencja jest olbrzymia. Dając im szansę zaprezentowania się przed ekspertami i wysłuchania krytycznych opinii na temat ich prac, dajemy możliwość nawiązania owocnej współpracy na arenie polskich artystów. Dla wielu ludzi jest to szansa poznania osób, mających podobne zainteresowania, z którymi mogą podzielić się swoimi doświadczeniami. Chcemy także pokazać ludziom, że sztuka studentów wcale nie odbiega poziomem od tej profesjonalnej, pokazywanej na co dzień w mediach. GAPA ma również na celu zwiększenie zainteresowania kulturą i sztuką wśród studentów, jak i zapewnienie im rozwijającej rozrywki.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, finał XVIII edycji Przeglądu odbędzie się w formie zdalnej jako relacja LIVE na portalu Facebook. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage’a Grudniowy Akademicki Przegląd Artystyczny!