Patroni medialni

eska

Radio Eska – największa polska sieć rozgłośni radiowych, wchodząca obok stacji Eska Rock, Vox FM i Radio Wawa w skład Grupy Radiowej Time zorganizowanej wokół Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Siedziba Radia Eska S.A. mieści się w Warszawie.

 

Logo polibuda.info

Polibuda.info – studencki portal internetowy, który powstał 10 stycznia 2005 roku z inicjatywy Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej. Polibuda.info ma charakter niekomercyjny, tworzą go redaktorzy, fotografowie, programiści i graficy, których działalność oparta jest na bezpłatnej aktywności studenckiej. W skład członków portalu wchodzą nie tylko studenci Politechniki, ale także osoby z innych warszawskich uczelni.

 

logo_tvpw

Studencka Telewizja Internetowa TVPW – internetowa telewizja studencka założona w maju 2007 roku przez studentów Politechniki Warszawskiej z Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa oraz Elektroniki i Technik Informacyjnych.

Telewizja obsługuje wydarzenia i imprezy związane z życiem akademickim Warszawy, nierzadko obejmując nad nimi patronat medialny. Kreuje także programy autorskie, w tym cykliczne. Tworzy liczne reportaże i filmy nie zawsze osadzone w tematyce studenckiej.

Do największych zrealizowanych przedsięwzięć należą relacje LIVE. Od 2007 roku, corocznie TVPW zajmuje się organizacją relacji internetowej z dwóch najważniejszych, studenckich wydarzeń na Politechnice Warszawskiej, czyli z Juwenaliów PW oraz Wyborów Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej.